GMSPORS

MAGAZİNE

X-Men Yeni Mutant Kahramanlar Geliyor

2020 Yılı İtibari İle Yeni X-men Kahramanları Sinema İçin Hazırlıklara Başladı. Yeni Marvel Evrenindeki X-men Mutant Kahramanları daha fazla olmaya başlıyor. Yeni X-men Mutant Kahramanları İçin Şimdiden Seçmeler Başladı.

X-Men: New Mutants Ne Zaman Çıkacak?

İlk çıkan X-Men filmleriyle çoğumuzun arası çok iyi değildir. Ancak Fox son dönemdeki Fox filmlerine hayran kaldığımı söylemeliyim. Özellikle Logan’la Fox tam da hayal ettiğim türden bir Wolverine filmi yapmış oldu. Peki çoğumuzun beklentisini gelecek X-Men filmleri için yükselten Fox, X-Men: New Mutants (Yeni Mutantlar) ile bekleneni verebilecek mi?

Filmin yönetmeninin yaptığı açıklamalar şu yönde: “X-Men evreni içerisinde tam bir korku filmi seti hazırlıyoruz. Kostüm yok. Hiçbir süper kötü yok. Çok, çok farklı bir şey yapmaya çalışıyoruz” Gelin isterseniz önce oyunculara ve karakterlere bakalım. Karakterlere bakmadan önce X-Men: New Mutants Ne Zaman Çıkacak? sorusunun yanıtını son paragraftan alabileceğinizi hatırlatırız.

2020 Yılında CoronaVirus Sonrası Bir Çok Sektörde Aksamalar Ortaya Çıkmaya Başladı. 2020 Yılı içerisinde X-men  New Mutant filmi için seçmeler başladı. Özellikle bir çok genç  oyuncu yeni x-men filmleri için seçmelere katılıyor.

The New Mutants’ın geleceği belli oldu

Logan filmiyle 8 kere canlandırdığı Wolverine rolüne veda eden Avustralyalı oyuncu Hugh Jackman ve Profesör X’i canlandıran Patrick Stewart’tan sonra X-Men serisinin yeni yıldızlarını bir araya getiren The New Mutants’ın geleceği belli oldu. Yönetmeni Josh Boone filmin ertelenme kararı alınmadan önce hazırlanan, orijinal versiyonuyla yayınlanacağını açıkladı.

Marvel Comics’in aynı adlı süper kahraman takımından uyarlanan ve 20th Century Fox tarafından dağıtılan X-Men film serisinin on birinci filmi (Spin-off) olan The New Mutants’ın, Disney ve Fox birleşmesi sonrası ertelemelerle olan mücadelesi sona erdi.

Yeni X-men Mutant Filmi için günümüzde çıkış yapmakta olan bir çok genç aktörle anlaşma sağlanmaya çalışıyor. 2021 Yılında Netflix platformu üzerinden yeni X-men dizileri yayınlanmaya başlayacak.

Netflix Nedir ?

Netflix; internet bağlantılı binlerce cihazda ödüllü diziler, filmler, animeler, belgeseller ve daha fazlasını içeren geniş bir arşiv sunan bir yayın hizmetidir.

Tek bir reklam olmadan, istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz – hepsi aylık düşük bir ücret karşılığında. Her zaman keşfedilecek yeni bir şeyler var, üstelik her hafta yeni diziler ve filmler ekleniyor!

Netflix Marvel Dünyası

Elektronik Ortamdaki en iyi film,dizi ve belgesel tarzı bir çok yapımı bünyesinde bulunduran Netflix yeni dönem bir çok marvel dizisi için ev sahipliği yapıyor. Özellikle dünyaca ünlü platform kendi adına bir çok dizisi dahi mevcut.

Leave a Reply

Your email address will not be published.