GMSPORS

MAGAZİNE

The Witcher Hakkında Tüm Detaylar

The Witcher Ne Zaman Çıkıyor

Netflix’in uzun süredir merakla beklenen dizisi The Witcher’ın ilk sezonu yayınlandı.Dünyaca ünlü bir kitap uyarlaması olan The Witcher yüzyılı aşkın bir süredir huzurlu yaşayan insanların bir savaşın patlak vermesi ile ortalık karışır. Elfler ve cüceler arasında amansız bir mücadele başlar.
Dizinin geçtiği dünyada The Witcher olarak bilinen büyücü Geralt of Rivia ise vadedilen bir çocuğun doğumunu bekler. Yıllar sonra kader Geralt’ın yolu güçlü bir prenses ve büyücü ile kesiştirir, bu üçlü beraber bir yolculuğa çıkar. Ekip artık bu dünyada hayatta kalmayı öğrenebilmelidir.

20 Aralık itibarıyla dizinin ilk sezonu Netflix’te yayınlandı. Bu muhteşem yapımın ilk sezonu 60’ar dakikalık 8 bölümden oluşuyor.

netflix the witcher 1 2 1 660x371 1 GMSPORS

The Witcher Oyuncuları

Baş Rol oyuncuları: Henry Cavill,Anya Chalotra,Freya Allan Üçlüsünden oluşuyor.Henry Cavill tanımayan yoktur. Henry Cavill Man of Steel,Justice League,Batman v Superman: Adaletin Şafağı Filmleri ile dünyada oldukça fazla popüler oldu. Yıldız oyuncu The Witcher dizi ile birlikte karizma duruşu ve oyunculuğu ile büyük övgüler aldı.

Anya Chalotra Kimdir

Zamanla adından sıkça bahsedebileceğimiz oyuncu “Anya Chalotra” ile tanışın. Henüz 23 yaşındaki oyuncumuz The witcher içerisinde büyük bir rol kaptı. Dizinin baş rollerinden bir tanesini canlandıran “Anya Chalotra”  Wanderlust dizi ile birlikte 2018 yılında adını fazlaca duyurdu.

İlerleyen dönemlerde genç yaşının avantajı ile birlikte dünyada fazlaca ünlü olacağı bekleniyor. Büyük bütçelerin ayrıldığı The witcher dizi ile birlikte ne kadar yetenekli olduğu ise ön plana çıkacağa benziyor.

Anya Chalotra, İngiliz TV şovu Wanderlust’ta Jennifer Ashman’ı oynadığı ve Netflix dizisi The Witcher’daki Vengerberg’den Yennefer rolüyle tanınan bir İngiliz aktris.

Freya Allan Who

Freya Allan Henüz daha 18 yaşındaki gelecek vadeden film,dizi yıldızı. Genç oyuncu bu zamana kadar büyük bir iş yapmamış. Onu keşfi ise bir hayli ilginç.

Freya Allan (d. 6 Eylül 2001), yaklaşmakta olan Netflix’ten The Witcher’da Ciri oynayacak bir İngiliz aktris. İngiliz oyuncu sinema alanında küçük yaştan beri eğitim almasının yanı sıra kendisine verilen fırsatları ise değerlendirme konusunda bir numara.

Yakın çevresinin ingiliz genç yıldız oyuncu için çok şanslı bir yapısı olduğunu ve yapmak istediği işlerde başarı yakalama konusunda ise bir hayli azimli olduğundan söz ediyorlar.

The Witcher dizisi hangi kanalda? The Witcher 2. Sezonu yayınlanacak mı?

The Witcher dizisi 20 Aralık itibariyle başladı. Amerikan yapımı The Witcher dizisi sosyal medyanın da en çok konuşulan konusu oldu. Sekiz bölümden oluşan dizinin 2. Sezonunun gelip gelmeyeceği de merak ediliyor. Peki, The Witcher dizisi hangi kanalda?

Andrzej Sapkowski’nin aynı isimdeki meşhur roman serisinden uyarlanan “The Witcher” dizisinin ilk sezon bölümleri Netflix parşivindeki yerini aldı. The Witcher hayranları için beklenen haber geçtiğimiz kasım ayı içerisinde gelmişti. Netflix diziye resmi 2. sezon onayını verdiğini duyurmuştu.

The Witcher Imdb: 9,1

Diğer Oyuncular

Joey Batey,MyAnna Buring, Tom Canton,Anya Chalotra,Eamon Farren, Björn Hlynur Haraldsson,Adam Levy, Jodhi May, Lars Mikkelsen,Maciej Musial,Mimi NdiweniWilson Radjou-Pujalte,Anna Shaffer,Amit Shah, Therica Wilson-Read,Judit Fekete,Natasha Culzac,Anna-Louise Plowman…

0 thoughts on “The Witcher Hakkında Tüm Detaylar

  1. Employ the service of ESSAY Author is known as a location of specialized and experienced users who supply you with | Retain the services of Essay Author Program With the Most cost-effective Costs Over the internet.

  2. Honesty Is The Best Policy

    English is a is an intemational languagelt is spoken all over the people of the world communicata with each other by this lainguagthis languag is used in everyday life-at home,in the market,in the office,at school,in college , is also the medicion of communication through email and intemet.moreover, english has been the medium of education in all parts of the important subgect like english,science, economics,history,geography,medicine,engenerring, taught in english.without understanding english the intemational student cannot get scholarship in america,britain,japan,china or other rich countries. The Topics for example essays are mostly drawn from the common subject matters that students write essay papers on. With the readers rendered attentive by the introduction and informed by the statement of fact, you must show why your position concerning the facts should be accepted and believed.

Leave a Reply

Your email address will not be published.