Hızlı Ve Öfkeli 9 Tüm Detaylar Belli Oldu

Hızlı ve Öfkeli 9 ne zaman yayınlanacak? Hızlı ve Öfkeli 9 vizyona ne zamana girecek?
Hızlı ve Öfkeli 9 film detayları belli oldu. Unutulmuş aktörlerden eski oyunculara yeni film yıldızlarına kadar güçlü bir kadro ile yeni vizyon tarihi ile birlikte bizler ile olacak.

Hızlı ve Öfkeli 9 ne zaman yayınlanacak? Hızlı ve Öfkeli 9 vizyona ne zamana girecek?

Her serisi ayrı bir izlenme rekoru kıran Hızlı ve Öfkeli’nin 9. filminin yayın tarihi aslında 2020 yılıydı. Ancak filmin vizyon tarihi koronavirüs nedeniyle 2021 yılına ertelendi.

Dünya genelinde tüm zamanların en çok hasılat elde eden 20 film arasında 7. ve 8. serisi ile yer alan Hızlı ve Öfkeli filminin 9. serisi de olacak

Hızlı ve Öfkeli 9, filminin ilk vizyon tarihi 20 mayıs 2020 tarihi olarak duyurulmuştu. Ancak koronavirüs nedeniyle filmin vizyon tarihi neredeyse bir yıl ertelendi.

Hızlı ve Öfkeli 9 filminin yeni vizyon tarihi 2 Nisan 2021 olarak duyuruldu.

Hızlı ve Öfkeli 9 ne zaman vizyona girecek? sorusunun yanıtı hayranları tarafından merak ediliyor. Hızlı ve Öfkeli 9’a corona virüsü engeli geldi. Corona virüsü tehlikesi sebebi ile Mayıs ayında gösterime girmesi beklenen Hızlı ve Öfkeli 9’un vizyon tarihi ertelendi.

Corona virüsü salgını nedeniyle Mayıs ayında gösterime girmesi beklenen Hızlı ve Öfkeli 9’un vizyon tarihi Twitter’dan açıklandı. Filmin resmi Twitter sayfasından paylaşılan duyuruda, Hızlı ve Öfkeli 9’nun 2 Nisan 2021 itibarıyla Amerika’da ve yine 2021 Nisan itibarıyla tüm dünyada yayınlanacağı açıklandı.

Hızlı ve Öfkeli 9 Filmi Han Geri Dönüyor!

Fast and Furious 9 (Hızlı ve Öfkeli 9) için yayınlanan ilk fragmanla birlikte hayranların en çok sevindiği konu Han karakterinin geri dönmesiydi. Serinin önceki filmlerinde Jason Statham’ın canlandırdığı Deckard Shaw karakteri tarafından öldürülen Han’ın fragman sonunda karşımıza çıkması büyük bir sürpriz oldu.

Serinin dokuzuncu adımı için gelen fragmanla birlikte başrolde oynayan Vin Diesel’in canlandırdığı Dominic Toretto karakterinin bir kardeşi olduğunu öğreniyoruz. Bu yeni karakteri canlandıracak isim de John Cena olmuş. Aynı zamanda bu isim serinin yeni kötü adam rolünü de üstleniyor. Bir önceki filmin kötüsü olarak karşımıza çıkan Charlize Theron da, Dom’un kardeşini yönlendiren isim olarak yine Cipher isimli karakteriyle yapımdaki yerini alıyor.

Hızlı ve Öfkeli Film serisinin sevilen yüzlerinden asya kökenli han tekrar geri dönüyor. Özellikle hızlı ve öfkeli film içerisindeki yeni senaryo olgusu ve yeni yüzler ile hayranları meraklandırmaya yetti.

Lin, seriye dönüş nedenlerinden birinin de Han’ı geri getirmek olduğunu söyledi. Yaptığı açıklamanın tamamı şu şekilde:

“Han benim için çok özel bir karakter. Hızlı ve Öfkeli serisinden önce başka bir filmde de yer vermiştim. Birileri bana Han ve Shaw’la ilgili bir şey sordu. Verdiğim tepki ‘Bir dakika, ne?’ oldu. Shaw’un sekizinci filmdeki barbekü partisinde olduğunu duyunca çok şaşırdım. Geri dönüşümün nedenlerinden biri de bazı yanlışları düzeltmek.”

HIZLI VE ÖFKELİ 9 OYUNCULARI KİMLER?

Hızlı ve Öfkeli 9, Justin Lin’in yönettiği, başrollerini Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Nathalie Emmanuel, John Cena, Sung Kang, Helen Mirren ve Charlize Theron’un paylaştığı Amerikan yapımı aksiyon filmi. Hızlı ve Öfkeli film serisinin dokuzuncu filmidir.

Filmde yer alan isimlerin yanı sıra 2012’den bu yana serinin her filminde görülen Dwayne Johnson, bu filmde bulunmayacak.

Hello there. I'm on the GMSPORS Editorial team and one of the SEO support staff. I am one of the GMSPORS employees in the preparation and research of many content.

You may also like...