Deadpool 3 ne zaman çıkacak? Deadpool 3 çıkış tarihi

Deadpool 3 ne zaman çıkacak? Deadpool 3 çıkış tarihi

Ülkemizde oldukça çok sevilen deadpool  3 filmi geliyor.

Popülerliğine rağmen, başka bir solo film girişimi görünmüyordu , ancak film  yıldızı Ryan Reynolds Deadpool 3’ün  geleceğini doğruladı . Ama ne zaman gelecek ?

Henüz resmi bir çıkış tarihi sunulmamış olsa da, Reynolds daha önce bu filmler üzerinde çalışmanın yavaş bir süreç olabileceğini açıklamıştı, bu yüzden Deadpool 3 için biraz bekleyebiliriz.

Variety ile yaptığı röportajda Deadpool 3 hakkında birkaç ayrıntıyı paylaşan Ryan Reynolds, hikayenin ilerleyiş şekliyle ilgili açıklamada bulundu. Deadpool 2‘nun Çin prömiyerinde konuşan Reynolds gelecek devam halkasının geliştirilme aşamasında olduğunu belirtti. Disney ve Fox partnerliği ile gelecek filmin çekim aşamasına geçme sürecinin bir miktar sekteye uğradığını ifade eden oyuncu, yine de filmin planladıkları gibi olacağını söyledi. Planlananlar arasında ise üçüncü Deadpool filminin, ilk iki filmden tamamen farklı bir yöne doğru gitmesi bulunuyor. Ancak uzun süredir ekranlarda yer alan herhangi bir karakterin farklı bir şekilde yazılması ya da değiştirilmesinin çok güç olacağını belirtti.

Bu, Deadpool 3’te zaman yolculuğunun daha belirgin bir rol oynayacağı anlamına mı geliyor ? Negasonic Teenage Warhead’i en son gördüğümüzde, Cable’nin zaman makinesini tamir ediyordu, böylece Deadpool, Ryan Reynolds tarafından yapılan üzücü ama komik bir kariyer seçimi de dahil olmak üzere geçmişin yanlışlarını düzeltebiliyordu .

Deadpool 3 , Cable’nin hikayesine daha fazla girerse ve çizgi roman meslektaşı mutantkind’in geleceğinde çok önemli bir rol oynayan kızı Hope’u tanıtırsa şaşırmayacağız.

Reynolds, üç filimin “tamamen farklı bir yöne gitmek istediğini” söyleyerek alaycı bir şekilde şunları ekledi: “Çoğu zaman, bir filmi yeniden başlatır veya değiştirir, belki de dört film gibi geç kalabilir .

Deadpool 3’ün 2022 de vizyona girmesi bekleniyor…

İnsanlar yeni filmin çıkmasını bekliyor

İlk filmi 2016’da vizyona giren ve başrolünü Ryan Reynolds’un oynadığı Deadpool’un devamı 2018’de geldi. Yayın hakları Fox’a ait olan X-Men stüdyosunun Disney tarafından satın alınmasıyla Deadpool’un geleceği merak edilmeye başlandı. Neyse ki Disney, Deadpool’un üçüncü filminin çekileceğini duyurdu. Bu haberle Deadpool hayranları da derin bir nefes aldı. Ancak elbette bu pandemi koşullarında belirsizlikler devam ediyor. Herkesin tahmin edeceği gibi …

Ancak Deadpool’un gişedeki ilk filmi ile 783.1 milyon dolar, 2018’de çıkan ikinci filmi ile 689.5 milyon dolar kazandığı bir durum var. Yani çok popüler bir diziden bahsediyoruz. Deadpool, özellikle komedi ve aksiyon sahneleriyle birçok insanın hafızasına yerleşmiştir. Yani bir çok insanın yeni filmin bir an önce yayınlanmasını beklediğini söylesek, yanılmış olmayız.

Evet, gelişmeler şimdilik oldukça iyi. Çünkü Wendy Molyneux ve Lizzie Molyneux-Loeglin, Deadpool 3’ün senaryosunu, başrolü canlandıran Ryan Reynolds ile yazmaya başladı. Ancak ikinci filmin yönetmeni David Leitch’in gelecek yılki takvimi oldukça doluydu. Ancak yönetici ile tam bir anlaşmaya varılamadı. Başka bir yönetmenle görüşülürse daha erken çekilmesi muhtemel olan Deadpool’un, ikinci filmin yönetmeni David Leitch ile anlaşması halinde en erken 2022’de başlaması bekleniyor. Ayrıca pandemik durumlar da vardır ve bu unutulmamalıdır. Bakalım nasıl bir yol izlenecek ve seyirci nasıl bir filmle karşılaşacak. Bekleyip göreceğiz.

Hello there. I'm on the GMSPORS Editorial team and one of the SEO support staff. I am one of the GMSPORS employees in the preparation and research of many content.

You may also like...