Bensu Soral, kendi potansiyelini keşfediyor!

 

Oyuncu Bensu Soral, meskeninin duvarlarına fotoğraf yaptığını daha evvel duyurmuştu. Ünlü oyuncu, koronavirüs pandemisi nedeniyle konutunda olduğu bu devirde içindeki potansiyelin keşfetmeye efor harcıyor.

Bir medya paylaşan oyuncu, içeride kalan herkese içindeki potansiyeli keşfetmesi tavsiyesinde bulundu. Bensu Soral, “dünyanın küçük bir mola verdiği bu günler içimizdeki potansiyeli keşfetmek, evvelden olduğumuzdan çok daha güçlü geri dönmek için mükemmel bir fırsat. Ben bu süreçte vaktimi çoğunlukla fotoğraf yaparak geçiriyorum. Lakin bu sürecin bana verdiği güç sayesinde bir adım öteye giderek, bu sefer tuvalimi konutumun duvarları yaptım. Başarmak istediğimiz her şey için yavuz olmamız ve içimizdeki potansiyeli ortaya çıkarmamız gerektiğini bir kere daha anladım. Siz de, en makûs sonucun bile bizi geliştireceğine ve böylelikle hepimizin bu süreçten daha güçlü geri döneceğine emin olun” diyerek bildiri verdi.

5ca1c5fa45d2a02964185e14 gmspors

Bensu Soral, kendi potansiyelini keşfediyor!

Bensu Soral, meşgul olup da ruhunun derinliklerine inemeyen herkesin bu fırsattan yararlanması gerektiğini de tabir etti.

Oyuncu, “Artık vaktim yok bir bahane değil” diye bir bahane üretilemeyeceğini vurguladı. Bensu Soral, bu yolculuğu herkesin âlâ değerlendirmesi gerektiğini de kelamlarına ekledi.

Hello there. I'm on the GMSPORS Editorial team and one of the SEO support staff. I am one of the GMSPORS employees in the preparation and research of many content.

You may also like...